Armer ARM-JS540A
11813
Дякуємо за звернення!
Якщо Ви оформили заявку з 9:00 до 18:00, ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин.
Швидке замовлення
+38
Гарантія: 12 месяців (1 рік) з дати реалізації
Виробництво: Китай
Доставка
по Києву
  • Самовивіз із магазину:
    м. Київ, вул. Михайла Бойчука 43
    попередньо зробивши замовлення
по Україні Кур'єрською службою:
Нова Пошта
Оплата
- Готівкою
- Безготівковими
- Visa та MasterCard
Встановлення
- Безкоштовне встановлення акумулятора на 99% автомобілів info
Основні характеристики:
  • Напруга мережі: 220–240 В.
  • Напруга заряду акумулятора: 12–24 В.
  • Максимальний струм заряду: 60 А.
  • Пусковий струм: 540 А.
  • Ємність заряджуваної батареї: від 60 до 600 А·год.
  • Ступінь захисту: IP 20.
Переваги Armer ARM-JS540A:
  • Широка сумісність: Працює з акумуляторами різної ємності (60–600 А·год) і напруги (12–24 В).
Технічні особливості: