Armer ARM-SC15A
2376
Дякуємо за звернення!
Якщо Ви оформили заявку з 9:00 до 18:00, ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин.
Швидке замовлення
+38
Гарантія: 12 месяців (1 рік) з дати реалізації
Виробництво: Китай
Доставка
по Києву
  • Самовивіз із магазину:
    м. Київ, вул. Михайла Бойчука 43
    попередньо зробивши замовлення
по Україні Кур'єрською службою:
Нова Пошта
Оплата
- Готівкою
- Безготівковими
- Visa та MasterCard
Встановлення
- Безкоштовне встановлення акумулятора на 99% автомобілів info
Armer ARM-SC15A — мікропроцесорний зарядний пристрій, призначений для зарядки акумуляторів ємністю від 20 до 500 А·год. Пристрій підтримує роботу з акумуляторами різних типів (свинцево-кислотні, AGM, гелеві) і оснащений функціями автоматичного регулювання зарядного струму, захисту від перевантажень та короткого замикання. На ЖК-дисплеї відображаються параметри зарядки.
Характеристики:
Напруга зарядки (STD/AGM): 14.4/16 - 28.8/32 В
Струм зарядки (STD/AGM):
  • 15 А (12 В)
  • 8 А (12 В і 24 В)
  • 2 А (12 В і 24 В)
Ємність заряджуваних акумуляторів:
  • 30-400 А·год (12 В, свинцево-кислотна батарея)
  • 15-180 А·год (12 В, літієва батарея)
  • 30-200 А·год (24 В)